Kanapių lapelių ir žiedynų arbata, sėklos, linų sėmenų sėklos iš ekologinio ūkio. (G.Žebelys įtrauktas pluoštinių kanapių tiekėjų sąrašą, suteiktas tiekėjo numeris.)Ekologiška kanapių lapelių ir žiedynų arbata/Hemp tea (sertifikavimo įstaiga VšĮ "Ekoagros" LT-EKO-001) Užauginta Gintauto Žebelio ekologiniame ūkyje Lietuvoje, regioninio parko teritorijoje. G. Zebelys EcoFarm

Prekės kodas: gzar1

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kanapių arbata turi gana ilgą bei įdomią vartojimo istoriją besitęsiančią už mūsų šiuolaikinio gyvenimo laikų. Manoma, jog pirmosios kanapių arbatos ruošimo tradicijos užgimė Indijoje bei Jamaikoje kur jau kuris laikas buvo žinoma apie ypatingąsias kanapės augalo savybes. Kanapių sėklos puikiai praturtins Jūsų dietą ir netgi atbaidys ligas!

Kanapinė arbata turi neįtikėtiną skonį! Vienam puodeliui paruošti reikia visai nedidėlio kiekio lapelių. Skaninti galima saldinant, bet tikrieji gurmanai įvertins be saldiklių ! Sodrus šios arbatos aromatas suteikia gyvybės energiją ir pažadina vidinę jėgą bei pasitikėjimą savimi.
Vienintėlė sąlyga ruošiant kanapių arbatą yra naudoti kartu riebalą (grietinėlė, pienas, ar kitas jum priimtinas riebalas), nes naudingieji kanabinoidai yra tirpūs riebaluose ir tik tokiu būdų paruošus yra pasisavinama organizmo.